Skákací boty Boskovice


Go to content

O nás

O nás

O nás

Se skákacími botami jsem se poprvé setkal na veletrhu, kde mne nadchla exhibice profesionálů, ale tehdy jsem nenašel dost odvahy pro vyzkoušení tohoto sportovního náčiní. Znáte to - okolo spousta čumilů, když člověk vidí, jak těžké asi musí být udržet rovnováhu 40 cm nad zemí na pouhých "kopýtkách", tak musí mít dost sebevědomí, aby riskoval ztrapnění nebo nějaký úraz. Ale ta myšlenka vyzkoušet si je ve mě zrála. Když jsem zjistil, že až na pár největších měst se u nás skákací boty zas tak běžně nepůjčují, rozhodl jsem se přiblížit tuto moderní, sportovně - adrenalinovou zábavu i k nám a zřídit půjčovnu v našem regionu. Regionu, který se může pyšnit překrásnou přírodou a bohatou nabídkou různých kulturních a sportovních aktivit. Po samotném vyzkoušení skákacích bot jsem zjistil, že po pár minutách sice člověk neskáče přes 2 metry (naučit se kouskům, které lze vidět na exhibicích, je opravdu náročné a trvá spoustu hodin), ale přesto se Vám otevře úplně nový pohled na svět, s přibývajícími minutami člověk rychle získává jistotu a ten pocit je prostě úžasný.

Rád bych umožnil každému, kdo chce vyzkoušet něco nového, zapůjčit si v naší půjčovně velmi kvalitní skákací boty POWERISER a POWER STRIDER AL PROFESIONAL.

Zkuste to i Vy. Nemusíte se bát, že Vám to nepůjde – pomůžeme Vám v začátcích a do deseti minut se na botkách udrží sám prakticky každý.

Máme pro Vás i další možnosti, jak trávit aktivně volný čas - slackline, trampolínu o průměru 427cm, střílení z foukaček, kuše, luku, praku, vzduchovky, hízrné nožem... Udělejte dojem na Vaší domácí či firemní oslavě - skákací boty, slackline, trampolínu či foukačky Vám půjčíme, přivezeme, vysvětlíme i zaškolíme.

Přemýšlíte o dárku pro své blízké? Vyrobíme Vám dárkový poukaz na míru s Vaším textem, na kvalitním fotopapíru v ceně už od 120kč.

Přál bych si vytvořit v našem městě, které si zakládá na zdravém životě a sportovních aktivitách, zázemí, kde by bylo možné věnovat se tomuto sportu i kolektivně - přece jen, více lidí = více legrace a zábavy.

Pokud Vás zaujalo něco v naší nabídce, kontaktujte nás, rád odpovím na Vaše dotazy.

Milan Slezák


Back to content | Back to main menu