Skákací boty Boskovice


Go to content

Reklamační řád

E-shop

Reklamační řád


Pokud je na zboží závada, uvítáme, když nás nejprve informujete emailem nebo telefonem. Po dohodě zašlete výrobek zpět na naši adresu. Výrobek je vhodné zabalit do původního obalu, přiložit veškerou dokumentaci, která byla s výrobkem dodána. Je třeba také přidat dokument s popisem závady. Po přijetí zásilky bude výrobek předán reklamačnímu oddělení k vyřízení reklamace.
Pro reklamaci zboží ovšem není nutný originální obal.

Reklamovat lze pouze závady zjevně nezpůsobené vinou špatného užívání (např. konstrukční vada). Zejména u skákacích bot nelze reklamovat pružinu, která je viditelně poškozena pádem (poškrábana) nebo poškozena přepravcem. Zboží pro dopavu pojišťujeme a před odesláním kontrolujeme, ihned po převzetí zboží zkontrolujte a případné poškození hlaste přepravci.
Vrácení nepoužitého zboží v zákonné lhůtě: vrátit lze pouze nepoškozené a neopotřebované zboží. V těchto případech však zákazník hradí veškeré náklady spojené s dopravou zboží. Takovéto zboží můžete poslat zpět a po prohlédnutí Vám bude vrácena částka snížená o náklady na dopravu.

Pozn.: Způsob vyřizování reklamací se řídí reklamačním řádem dodavatele.
Pokud potřebujete poradit s reklamací, volejte na číslo 605 347 702, vždy se budeme snažit najít řešení.


Back to content | Back to main menu